Hermes to firma z prawdziwą tradycją. Powstała w Hamburgu w 1927 roku. Obecnie jest nie tylko jednym z największych na świecie producentów materiałów ściernych, ale już od 1993 roku ma również kluczową pozycję na rynku materiałów ściernych spojonych precyzyjnych.

Zakorzenieni w tradycji, patrzymy w przyszłość!

Swą pozycję rynkową Hermes zawdzięcza naciskowi jaki kładzie na najwyższą jakość produktów. Czujemy obowiązek wobec naszej tradycji i to jest nasza główna maksyma na przyszłość. Jest to obowiązek, który stał się naszą główną motywacją, i któremu poświęcamy całą naszą energię oraz zaangażowanie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w celu łatwego i szybkiego dostępu do naszych produktów,  otworzyliśmy na całym świecie zakłady produkcyjne i biura handlowe Hermes.
W Polsce Hermes rozpoczął działalność w 1998 roku. Obecnie polska siedziba firmy  w tym kraju mieści się w Gądkach koło Poznania.
 

 


Materiały ścierne Hermes są wykorzystywane do wytwarzania funkcjonalnych i estetycznie atrakcyjnych powierzchni w każdej możliwej dziedzinie, w tym przede wszystkim w przemyśle: samochodowym, lotniczym, meblarskim,  metalurgicznym, elektronicznym, medycznym.

Nieustanne kładziemy nacisk na podnoszenie jakości naszych produktów oraz spełnianie wszystkich oczekiwań wobec klientów, dlatego też nasze wyroby znajdują zastosowanie zarówno w dużych jak i małych przedsiębiorstwach.